Skip to content Skip to footer

Tek Sayfa Tek Ürün Satış Sitesi

1,750.00

Bütçesi kısıtlı olan, yeni bir girişimi olan, tek bir ürün satışı ve tek bir hizmet tanıtımı yapan, danışmanlık yapan ve sadece sitesinden randevu almak isteyen kişiler ilk başlangıçta tek sayfa web sitelerini tercih edebilirler.

Bu ürünü sepetinize atıp, ödemenizi yaptıktan sonra size bir mail ile talep dosyası göndereceğim. Orada yer alan firma ve ürününüz hakkında içerikleri kısa fakat etkili şekilde bana gönderdiğiniz takdirde 3 iş günü içerisinde siteyi onayınıza sunup size teslim edeceğim. Domain+Hosting(6aylık) ücreti dahildir. 6 ay sonunda hosting bedeli için 300TL ödeme yapılması gerekmektedir.

Kategoriler: Product ID: 2878

Açıklama

Tek Sayfa Tek Ürün Satış Sitesi Nedir ?

Basit, kullanışlı ve sadece anasayfadan oluşan web siteleridir. Tüm sayfalar (Anasayfa, hakkımızda, porföy, ürün, iletişim) tek bir sayfada yer alır ve sayfalara tıklandığında anasayfa içerisinde istenen bölüme ilerlenir. Anasayfada tek bir ürün yada hizmet yer alır ve ziyaretçi ürünü kolaylıkla sepetine atarak, kısa bir sürede siparişi tamamlar.

Kimler Tercih Edebilir ?

Özellikle tek bir ürün satışı yada hizmet satışı yapanlar, kişisel bir tanıtım sayfası oluşturmak isteyenler, çok fazla içeriğe sahip olmayan firmalar, tek ürün tanıtımı yapanlar, sanatçılar, fotoğrafçılar ve network işi yapanlar tercih ederler. Ziyaretçiye verecekleri mesajı ve tüm bilgiyi tek sayfada verirler. Bu sayede siteye giren kullanıcının ilgisi tek sayfa üzerinde olur ve vereceğiniz bilgiye en kolay şekilde ulaşabilir. Yani tek sayfa siteler kolay kullanımı açısından KULLANICI dostudur. Web sitesini yönetecekler açısından da tek sayfa olduğu için admin panelinin kullanımı rahattır.

Neden işletme sahipleri çoklu sayfalardan oluşan web sitesi yerine tek sayfa (yaprak sayfa) web sitelerini tercih ederler?

Maliyetleri düşüktür. Diğer web sitelerinin aksine tek bir sayfa içerisinde çalışıldığı için daha az zaman harcanır ve daha az Seo çalışması yapılır. Kısa sürede ve uygun fiyata bir web sitesine sahip olmak isteyenler için ideal bir seçenektir.

Dezavantajı; normal bir web sitesine göre tek bir sayfadan oluştuğu için Seo açısından kısıtlıdır. Arama motorlarında üst sıralara çıkması diğer sitelere göre daha geç olabilir ve çıktığında ziyaretçi bir kez görecektir. Çünkü tek bir sayfa ile arama motorunda yer alacağı için çoklu sayfalardan oluşan bir web sitesi her bir sayfası ve linkleri ile arama motorlarında yer alacak.

Ama bütçesi kısıtlı olan, yeni bir girişimi olan, tek bir ürün satışı ve tek bir hizmet tanıtımı yapan, danışmanlık yapan ve sadece sitesinden randevu almak isteyen kişiler ilk başlangıçta tek sayfa web sitelerini tercih edebilirler.

Bu ürünü sepetinize atıp, ödemenizi yaptıktan sonra size bir mail ile talep dosyası göndereceğim. Orada yer alan firma ve ürününüz hakkında içerikleri kısa fakat etkili şekilde bana gönderdiğiniz takdirde 3 iş günü içerisinde siteyi onayınıza sunup size teslim edeceğim.

 

Domain+Hosting(6 ay) ücreti dahildir. 6 ay sonunda hosting bedeli için 300TL ödeme yapılması gerekmektedir.

close
Her şeyden ilk senin haberin olsun ister misin ?

Dijital ipuçlarını kaçırmayın!

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Tek Sayfa Tek Ürün Satış Sitesi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tek Sayfa Web Site Tasarımı - 1099₺

Küçük İşletmeler için En İyi Seçim
Hemen Satın Al