Skip to content Skip to footer

Sık Sorulanlar

Görüşmeler sonrası projenize başlamak için bir tarih belirledikten sonra, web sitesi çalışmalarında %50 depozito için bir ödeme yapacaksınız. Ardından, proje tamamlandığında kalan %50 tutarı ödeyeceksiniz. Onun dışında danışmanlık ve marka hizmetlerinde ödemeler peşin yapıldıktan sonra projeye başlanmaktadır. Bunların hepsi sözleşmemizde yazılı olacak.

İnternet üzerinden iş yapmanın rahatlığı ile dünyanın her yerindeki küçük işletme sahibi ile iş yapabiliyorum. Şu an çoğunlukla Montenegro ve Türkiye’de çalışan küçük işletmeler ile işbirliği yapıyoruz.

Hayır, hariç. Freelance çalışıyorum fakat aynı zamanda Montenegro’da ve Türkiye’de kayıtlı iki farklı şirkete de sahibim (Pithy Digital). Bu nedenle fatura isteyen yurt içi müşterilerime %18 kdv, yurt dışı müşterilerime %21 pdv ekleyerek faturalarını kesiyorum.

WordPress alt yapılı bir sitenin en büyük avantajı sonrasında bir üyelik ücreti ödemeyecek olmanız. Diğer hazır paket sitelerin her sene yenileme ücretleri olur fakat WordPress için sadece kurulum yaparken ödeme yaparsınız. Sonrasında sadece domain ve hosting yenileme masrafınız olur

Daha önceden alınmış bir alan adınız varsa onunla çalışmaya devam edebiliriz.

Sıfırdan bir alan adı(domain) almak istiyorsanız sizi nasıl yapacağınız konusunda yönlendireceğim. 

Birlikte bir web sitesi kurulumu yapacaksak, zaten bu hizmet  paketine dahil olacak.

İlk görüşmemiz tanışma ve keşif görüşmesi olacak. Web sitesi içerisinde hangi sayfaların olacağına karar verdikten sonra, sizin beğendiğiniz veya ilham aldığınız rakip web siteleri varsa onları inceleyeceğiz. Sonrasında size bir dosya ileteceğim ve onu doldurup bana göndereceksiniz. Bu dosya içerisinde firmanız, ürünleriniz ve görselleriniz ile ilgili detaylı istekler yer alacak.

Bunun için en erken verebileceğim tarih 7 gün. Öncesinde planlama yapıp süreci daha net bir şekilde belirleyebiliriz. Randevu takviminden en yakın tarih için randevu alabilirsin.

Almasanız daha iyi 🙂

Çünkü 1 saatlik bir danışmanlığın ne size ne de markanıza bir getirisi olmayacaktır. Ücretsiz danışmanlık seansı alarak 1 saat içinde yalnızca ihtiyaçlarınızı belirleyebiliriz. Sonrasında benim önerdiğim süre minimum 3 aylık bir danışmanlık planı olacaktır.

Evet böyle bir hizmetim var fakat yoğunluktan dolayı aylık yönetim yaptığım firma sayısı çok fazla değil. Randevu takviminde “Sosyal Medya Yönetimi” randevusu görürseniz randevu talep edebilirsiniz. 

Sektöre göre birkaç farklı tasarımda hazırlanan Canva şablonlarından kendinize en uygun olanı aldıktan sonra size bir bağlantı göndereceğim. 1 ay süre ile size Canva Pro üyeliği açacağım ve şablon üzerinde dilediğiniz şekilde değişiklik yapabileceksiniz. Aynı zamanda “Canva Pro nasıl kullanılır” kılavuzunu da size gönderiyor olacağım.

Kurumsal ve kaliteli bir marka olmak istiyorsan almalısın. Modern ve yenilikçi bir logoya, markanı doğru temsil edecek bir renk kartelasına sahip olmak seni profesyonel gösterecek.