1:1 Paketler

Hizmet sektöründe faaliyet gösteren diyetisyenlerden doktorlara, eczacılardan psikologlara, diş hekimlerinden mimarlara, avukatlardan yoga ve pilates eğitmenlerine, yaşam koçlarına kadar uzmanlığını ve bilgisini satan tüm kişisel marka adayları için uygun paketler.

1 Saat Soru-Cevap Analiz

1 saatlik online görüşme süresince, Instagram hesabınızı derinlemesine analiz ediyorum. Markanızın çevrimiçi görünümünü, içerik stratejinizi, hedef kitlenizin etkileşim seviyelerini ve daha pek çok şeyi gözden geçiriyorum.

Daha fazla takipçi, daha fazla etkileşim, daha fazla etki… Hepsi bir Instagram hesap analizi ile başlar.

İster mevcut stratejinizi geliştirmek isteyin, ister Instagram’da nasıl ilerleyeceğinizi bilmiyor olun, bu hizmetle, markanızın çevrimiçi büyümesini hızlandırmaya yardımcı olacak stratejiler ve fikirler edinebilirsiniz. 

Bu hizmeti alırken mevcut bir hesabınız varsa onun üzerinden sorular ve yönlendirmeler yapacağız.Eğer bir hesabınız yoksa ve nasıl başlayacağınızı bilmiyorsanız sektörünüzdeki mevcut rakipleri birlikte inceleyerek, yapmanız gerekenleri örnekler üzerinden konuşacağız.

Birebir Danışmanlık

Bu hizmet ilk kez Instagram markası oluşturacaklar için uygundur. Sıfırdan marka renkleri, iletişim dili, biyografi yazısı, içerik fikirleri ve daha bir çok bilgiyi markalarına özel yazılacak dosyada bulabilecekleri için tam bir yol haritası olacak.

Dijital kişisel markanızı oluşturduğunuzda, danışan sayınız, takipçi sayınız ve web site trafiklerinizde önemli artışlar yaşayacaksınız.

Böylece, hedef kitlenize ulaşma ve hizmetlerinizi daha geniş bir kitleye sunma kapasiteniz artacak. Ayrıca, bu danışmanlık hizmeti sayesinde, kendi atölye ve kurslarınızı açmayı, birebir seans hazırlığı yapmayı öğreneceksiniz.

Kitlelerinizi etkileyecek içerikleri nasıl hazırlayacağınızı, tasarımları nasıl yapacağınızı, reels çekmeyi ve etkili reklamları nasıl hazırlayacağınızı da öğreneceksiniz.

1 Aylık içerik takvimi+Ek dosyalar

Birebir Dijital Mentorluk

Bir marka olma yolculuğunda yönünü belirlemekte zorlananlar, motivasyonları dalgalananlar, sosyal medya ve dijital dünyada çıkan yeni trendler karşısında ne yapacaklarını bilmeyenler, kendi seslerini duyurmak için hangi adımları atacaklarını keşfetmeye çalışanlar…

Yazılı dosyaları okuyarak ilerlemeyi sevmeyen, dinleyerek daha iyi anladığını düşünen ve duyduğunu uygulamayı seven,

1 aylık danışmanlık paketi bittikten sonra destekli devam etmek isteyen ama dosyaya ihtiyaç duymayan,

Yeni bir iş fikri olan ama henüz dijitalde bunu nasıl gerçekleştireceğine karar veremeyen,

Henüz bir sosyal medya platformunda varlığını başlatamayan ve yönlendirme ihtiyacı hisseden,

Yeni Sosyal Medya Danışmanı olmak isteyen ve kendine bir mentor arayan,

Sorularının cevabını online görüşmede ve Whatsappta almak isteyenler için uygundur.

Birlikte Markanı Özgür Bırakalım!