1:1 Paketler

Hizmet sektöründe faaliyet gösteren diyetisyenlerden doktorlara, eczacılardan psikologlara, diş hekimlerinden mimarlara, avukatlardan yoga ve pilates eğitmenlerine, yaşam koçlarına kadar uzmanlığını ve bilgisini satan tüm kişisel marka adayları için uygun paketler.

1 Hafta - Instagram Analiz

Hesabınızı detaylı inceletmek ve rakiplerinizi en detaylı şekilde analiz etmek istiyorsanız bu hizmet sizin için uygundur.

Analiz sonrasında, hesabınız için özel olarak hazırlanan, uygulamaya koyabileceğiniz somut adımlar ve önerilerle dolu 28 sayfalık bir dosya alıyorsunuz. Bu raporla birlikte, Instagram’da daha büyük bir etki yaratmak, hedef kitlenizle daha derin bir bağlantı kurmak ve markanızı büyütmek için ne yapmanız gerektiğini anlayacaksınız.

Sizinle 1 saat yapacağımız bir görüntülü görüşme sırasında tüm hesabınızı analiz ediyorum.

1 Ay - Birebir Danışmanlık

Dijital kişisel markanızı oluşturduğunuzda, danışan sayınız, takipçi sayınız ve web site trafiklerinizde önemli artışlar yaşayacaksınız.

Böylece, hedef kitlenize ulaşma ve hizmetlerinizi daha geniş bir kitleye sunma kapasiteniz artacak. Ayrıca, bu danışmanlık hizmeti sayesinde, kendi atölye ve kurslarınızı açmayı, birebir seans hazırlığı yapmayı öğreneceksiniz.

Kitlelerinizi etkileyecek içerikleri nasıl hazırlayacağınızı, tasarımları nasıl yapacağınızı, reels çekmeyi ve etkili reklamları nasıl hazırlayacağınızı da öğreneceksiniz.

1 Aylık içerik takvimi+Ek dosyalar

1 Ay - Birebir Koçluk

Bir marka olma yolculuğunda yönünü belirlemekte zorlananlar, motivasyonları dalgalananlar, sosyal medya ve dijital dünyada çıkan yeni trendler karşısında ne yapacaklarını bilmeyenler, kendi seslerini duyurmak için hangi adımları atacaklarını keşfetmeye çalışanlar…

Yazılı dosyaları okuyarak ilerlemeyi sevmeyen, dinleyerek daha iyi anladığını düşünen ve duyduğunu uygulamayı seven,

1 aylık danışmanlık paketi bittikten sonra destekli devam etmek isteyen ama dosyaya ihtiyaç duymayan,

Yeni bir iş fikri olan ama henüz dijitalde bunu nasıl gerçekleştireceğine karar veremeyen,

Henüz bir sosyal medya platformunda varlığını başlatamayan ve yönlendirme ihtiyacı hisseden,

Yeni Sosyal Medya Danışmanı olmak isteyen ve kendine bir koç-mentor arayan,

Sorularının cevabını online görüşmede ve Whatsappta almak isteyenler için uygundur.

Birlikte Markanı Özgür Bırakalım!