Skip to content Skip to footer

Marka Tasarımı

MARKA KİMLİĞİ OLUŞTURMA 

Güzel, modern ve uyumlu bir marka ile pr yapmak isteyen, minimal ve modern logo tasarımlarını kullanmayı tercih eden küçük işletme sahipleri için ideal paket.

NELER DAHİL?

-Marka danışmanlığı

-Moodboard (fikir panosu) oluşturma

-Renk paleti seçimi

-Tipografi önerileri

-Minimal logo tasarımı

-Kurumsal kimlik oluşturma

-Canva, baskı ve web formatlarında teslim edilen dosyalar

 

NASIL İLERLEYECEĞİZ ?

1.Tanışma ve Fikir Alışverişi

İlk adım olarak bir görüşme seansı yapacağız. Bana markanızı ve hikayenizi anlatacaksınız. Bu aşama karşılıklı tanışma, fikir alışverişi ve neler yapacağımız üzerine kısa bir toplantı gibi olacak.

Anlaştığımız takdirde size bir sözleşme ileteceğim.%50 depozito ödemenizi gerçekleştirdikten sonra bir liste göndereceğim ve bu listede çalışma için senden isteyeceğim şeyler olacak. (Marka hikayesi, işletme bilgileri, ürün/hizmet detayları, görseller vs..).

2. Moodboard Oluşturma ve Marka Renk Paleti

Bana gönderdiğin bilgilerden sonra markan için bir fikir panosu oluşturacağım. Sana ve ürünlerine en uygun renk paletleri için örnekler seçeceğiz.

Birkaç moodboard ve renk paleti örneği arasından seçim yaptıktan sonra bir sonraki aşamaya geçeceğiz.

3. Logo Tasarımları

Senden aldığım bilgiler ve seçtiğin moodboard örneğinden yola çıkarak senin için birkaç logo tasarımı örneği çıkaracağım. 

Seçeceğin logoyu her alanda kullanman için farklı varyasyonlarda tasarlayacağım. Bu logo tasarımlarını ürün etiketi, antetli kağıt, sosyal medya profil fotoğrafı ve web sitesi logosu olarak kullanabileceğin şekilde hazırlayacağım.

4.Marka Tablosu ve Teslim

Tüm bu aşamalardan sonra çalışmanın tamamını sana bir toplu dosya ile sunacağım. 

Onay aldığım takdirde sana tüm renk paletlerinin kodunu, logoları, stil tablosunu, web sitesi için tipografi örneklerini ve kurumsal kimlik çalışmanın tamamını ödemenin geri kalanını yaptığın takdirde sana göndereceğim. Ve sonunda kurumsal bir marka kimliğine sahip olacaksın.

Bize Yorum Yap