Skip to content Skip to footer

diijital hizmetler

Reklamları nasıl vereceğinizi, hangi kitleyi hedefleyeceğinizi bilemiyorsanız bu eğitim sizin için uygun. Eğitimi satın aldıktan sonra birlikte 2 günlük ( her gün 2 saat) Google Meet görüşmesi ile, ekran paylaşımlı olarak sizin Facebook Hesabınız üzerinden. Facebook Reklam Paneli ile ilgili bilgileri görüşüyor ve panel kurulumunuzu uygulamalı yapıyoruz. Eğitim sonrası sizin için E-kılavuz halinde eğitim notlarını…

“1 Ay Danışmanlık için Vaktim Yok, 3 Günde Öğrenmeliyim!” diyenler için hızlandırılmış özel program. Instagram Profillerimiz Nasıl Olmalı? Profil Optimizasyonu (Profil fotoğrafı, kullanıcı adı, biyografi düzeni) Hesap akışı nasıl olmalı? Instagram Seo’ya uygun profil düzenlemesi Kanca Cümleler, Harekete Geçirici mesajlar Hikayeler nasıl olmalı, neler paylaşılmalı ve nasıl etkileşimleri yükseltilir? Öne çıkanlar kapak düzeni nasıl olmalı?…

Küçük ya da büyük tüm işletmelerin sosyal medyayı aktif kullanmaya ihtiyacı var. Hangi paylaşım hangi saatler arasında yapılmalı, kimler hedeflenmeli ve görsel düzenlemesi nasıl olmalı tüm bunlar için profesyonel bir yönetime ihtiyaç duyuyorsan bu paket senin için.

Modern, minimal ve işlevsel bir marka kimliğine sahip olmak seni yenilikçi gösterecek. Birbiri ile uyumlu tasarımlar ve renk paletlerine sahip olmalısın çünkü sen kurumsal bir firmasın.

Birlikte planlama yapıp, yol haritası çizelim. Doğru hedefleme ile satışları ve etkileşimi artırmanın yollarını konuşalım. 

Bir web sitesine sahip olmak seni kurumsal ve daha profesyonel yapar. Sektörüne göre minimal ve kullanışlı, uygun fiyatlı web site tasarımları için birlikte karar verelim.