Skip to content Skip to footer

Hakkımda

İşinizi severek yapmanıza yardım ediyorum!
Dünyanın dört bir yanındaki girişimcilere kendi tarzlarında web siteleri sunuyorum ve marka inşaa ediyorum.
Yeni bir web sitesi kurmak,yeni bir sosyal medya hesabı oluşturmak veya reklam vermek için nereden başlayacağınızı bilemiyor olabilir ve bir fikre ihtiyacınız olabilir.

Ben de kendi marka tasarımlarımı hazırlarken dijital dünyanın ne kadar karmaşık olduğunu fark ettim. Bu nedenle nasıl daha planlı çalışılır, nasıl bir marka inşaa edilir çok fazla araştırdım, eğitimler aldım ve bugün bildiğim birçok şeyi seninle paylaşmaya başladım.

Kendi işimi kurmadan önce geçmişimde e-ticaret, pazarlama ve iletişim becerileri gerektiren işler yaptım. Bu sebeple şu an çok daha tecrübeli ilerliyorum. 

Sayısız genç ve kadın girişimci ile son 4 yıldır kendi işimde çalışıyorum. Web sitelerini kuruyor, reklamlarını veriyor ve sosyal medyalarının tasarımlarını düzenliyorum. Nasıl yol alırız sorusuna birlikte cevap buluyoruz.

Bir planner sunuyorum, daha planlı ve düzenli olmaları için.

Bir içerik planı sunuyorum, ne paylaşacaklarını bilmeleri için.

Bir moodboard sunuyorum, markalarını daha düzenli inşaa etmeleri için.

Kısacası bir ürün veya hizmet sunan herkesin dijitale adım atmasına yardımcı oluyorum. En sevdiğim şey minimalist siteler kurmak ve başarılarını izlemek.

Birlikte yol almaya ne dersin ?

IMG_20210901_193915_220
3
web-banner
0+
Mutlu Müsteri
0+
Tamamlanan Proje
0+
Danismanlik Seansi

Mutlu Müşteriler

Seda Hanım’ın danışmanlığından çok memnun kaldım. İlgisi, enerjisi, güler yüzü için ayrıca teşekkür ederim 🙂

Melike Hanım – Ev Yapımı Doğal Ürünler

Online satışla ilgili destek alabileceğim gerçekten donanımlı bir bayan. Şimdiye kadar bir çok konuda paylaştığı bilgilerden faydalandım.

Zehra Coşkunarslan – #googleyorum

Danışmanlık hizmeti alma konusuna hep ön yargılı olduğum için kendime kızıyorum şuan gerçekten o kadar güzel ilgilenip o kadar güzel bilgiler verdiniz ki e ticaret üzerinden çok güzel ve tedbirli yürümemize sebep oldunuz bize kattığınız her bilgi sizin gibi çok değerli çok teşekkür ederiz iyi ki varsınız hocam 🥰

Deniz Hanım – Çanta Butik Sahibi

Hocaaam canım hocaaam size Hanım demeyeceğim :)) Çünkü cidden hoca gibiydiniz gece gündüz demeden her türlü sorunumuza yardimcı oldunuz. Motivasyonumuz bitti, motive ettiniz. Çok neşeli, eğlenceli zamanlar geçirdik. A dan Z ye her şeyi bize katmaya çalıştınız. Hatta fırsat bulup yüz yüze görüşme bile yaptınız. Bunları hiç kimse yapmaz .İYİ Kİ tanımışız sizi.

Ömer Bey – Çanta Butik Sahibi

Seda Hanım 🙂 Iyi ki yollarımız kesişti, yeri geldi hocam oldunuz yeri geldi psikoloğum oldunuz 🥰 çok şey öğrettiniz ve öğrenmeye devam ediyorum. Yolunda gitmeyen şeyler olsa bile dediğiniz gibi bazen durup nefes almak lazım, Instagram hayatımız değil. Evet aynen öyle bunu öğrettiniz en önemlisi 😍

Şeniz Hanım – Hemşire

Başarı Belgeleri & Sertifikalardan Bazıları

DAHA FAZLA ŞEY ÖĞRENMEK İSTER MİSİN?

HER HAFTA ÇARŞAMBA VE CUMA GÜNCEL İPUÇLARINI İLK SEN AL!

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.