Instagram Hesap – Rakip – Hedef Kitle Analizi

Daha fazla takipçi, daha fazla etkileşim, daha fazla etki… Hepsi bir Instagram hesap analizi ile başlar. İster mevcut stratejinizi geliştirmek isteyin, ister Instagram’da nasıl ilerleyeceğinizi bilmiyor olun, bu hizmetle, markanızın çevrimiçi büyümesini hızlandırmaya yardımcı olacak stratejiler ve fikirler edinebilirsiniz.

Bir kişisel marka olarak, Instagram sayfanızın etkili ve çekici olması önemlidir

Instagram, dijital dünyanın en hızlı büyüyen ve en etkili platformlarından biri. Bir kişisel marka olarak, Instagram sayfanızın etkili ve çekici olması önemlidir. Ancak bu, sadece göze çarpan bir profil fotoğrafı ve dikkat çekici bir biyografi ile sınırlı değildir.

Kapsamlı bir Instagram hesap analizi, hedef kitlenize ulaşmak için neyin işe yarayıp neyin yaramadığını anlamanızı sağlar.

Bu hizmetim, diyetisyenler, doktorlar, eczacılar, psikologlar, diş hekimleri, mimarlar, avukatlar, yoga eğitmenleri, pilates eğitmenleri, yaşam koçları gibi profesyonellere yöneliktir ve Instagram’da daha etkili bir kişisel marka oluşturmak isteyen herkese açıktır.

Neden Bu Hizmeti Seçmelisin?

Özelleştirilmiş Yaklaşım

Her işletmenin ve kişisel markanın ihtiyacı farklıdır. Senin özgün ihtiyacına uygun, özel çözümler sunuyorum.

Doğru Hedefleme

Veriye dayalı içgörüler, daha bilinçli ve etkili kararlar almanızı sağlar.

Rakipleri Tanımak

Rakiplerini anlamak, sektördeki konumunu güçlendirmene yardımcı olur.

Bu Hizmette Neler Bulacaksın?

SÜREÇ NASIL BAŞLIYOR VE İLERLİYOR?

  • Görüşmeyi Google Meet ile yaparak birlikte hesabınızı inceleyeceğiz.
  • Hesabınızın tüm eksiklerini, hatalarını ve yapılması gerekenleri birlikte değerlendireceğiz. Sorularınıza da bu 1 saat içinde cevap veriyor olacağım.
  • Görüşme sırasında kayıt alıyor olacağız ve Drive üzerinden bu kaydı dilediğiniz gibi tekrar izleyebileceksiniz.