Skip to content Skip to footer

Referanslar

Seda Hanım’ın danışmanlığından çok memnun kaldım. İlgisi, enerjisi, güler yüzü için ayrıca teşekkür ederim 🙂

Melike Hanım – Ev Yapımı Doğal Ürünler

Online satışla ilgili destek alabileceğim gerçekten donanımlı bir bayan. Şimdiye kadar bir çok konuda paylaştığı bilgilerden faydalandım.

Zehra Coşkunarslan – #googleyorum

Danışmanlık hizmeti alma konusuna hep ön yargılı olduğum için kendime kızıyorum şuan gerçekten o kadar güzel ilgilenip o kadar güzel bilgiler verdiniz ki e ticaret üzerinden çok güzel ve tedbirli yürümemize sebep oldunuz bize kattığınız her bilgi sizin gibi çok değerli çok teşekkür ederiz iyi ki varsınız hocam 🥰

Deniz Hanım – Çanta Butik Sahibi

Hocaaam canım hocaaam size Hanım demeyeceğim :)) Çünkü cidden hoca gibiydiniz gece gündüz demeden her türlü sorunumuza yardimcı oldunuz. Motivasyonumuz bitti, motive ettiniz. Çok neşeli, eğlenceli zamanlar geçirdik. A dan Z ye her şeyi bize katmaya çalıştınız. Hatta fırsat bulup yüz yüze görüşme bile yaptınız. Bunları hiç kimse yapmaz .İYİ Kİ tanımışız sizi.

Ömer Bey – Çanta Butik Sahibi

Seda Hanım 🙂 Iyi ki yollarımız kesişti, yeri geldi hocam oldunuz yeri geldi psikoloğum oldunuz 🥰 çok şey öğrettiniz ve öğrenmeye devam ediyorum. Yolunda gitmeyen şeyler olsa bile dediğiniz gibi bazen durup nefes almak lazım, Instagram hayatımız değil. Evet aynen öyle bunu öğrettiniz en önemlisi 😍

Şeniz Hanım – Hemşire

Seda Gökçe hanım dijital pazarlama ve sosyal medya konusunda uzmanlığı ile dijital içerikler üreten ofisimize Sosyal Medya Uzmanlığı eğitimleri ve danışmanlığı vererek bizi resmen kurtardı diyebilirim. Rakip analizi ve içerik analizleri ile sosyal medya uzmanı olarak adını gerçekten kanıtlıyor. Bir çok sosyal medya uzmanıyım diyen insanla görüştüğümüzde anladık ki bir çoğu Seda Gökçe hanımın bahsettiği sosyal medya kavramlarının %1’ini bilmiyor. Post paylaşmayı sosyal medya uzmanlığı zanneden insanlardan uzak durun, işin uzmanı Seda hanıma danışın sosyal medyanızı uçursun!

Dijital İçerik Ofis Hizmetleri #googleyorum

Sosyal medya uzmanı Seda hanım arşivleme hizmetlerimiz için çok iyi içerik stratejileri verdi ve sosyal medya içerik uzmanlığı konusunda yetkin olduğunu hesabımızın ilerlemesiyle biz de çok iyi bir şekilde farkettik. Sosyal medya danışmanlığı almayı düşünüyorsanız hiç çekinmeyin, öncelikle sosyal medya hesap analizi ile içeriklerinizin ve hesabınızın durumunu belirleyip ona göre detaylı bir yol haritası çıkarıyor. Çok teşekkürler Seda hanım

Arşiv Hizmetleri #googleyorum

Seda hanım siz harikasınızz 🤩 Verdiğiniz bilgiler sayesinde çok güzel istatistikler elde ettim. Samimiyetiniz ve işinizi severek yapmanız ile yüzümde gülücüklere neden oldunuz.😊 Aklıma gelmeyecek fikirler edindim sizden. İyi ki sizinle tanışmışım💐🥰

Mihri Hanım – Hobi Atölyesi Kurucusu

Harika bir öğretme yeteneği var bence, ilham oldu bir çok konuda bana. İşleri daha iyiye götürmek isteyenlerin danışması gereken iyi bir yol arkadaşı.

#googleyorumlar

Şeyda N. Şenel – Tasarımcı

Sosyal medya projemizle ilgili çok yardımcı oldu ve yol gösterdi. Sıfırdan yayına alıncaya kadar hem teknik hem tasarım olarak markamıza büyük katkıda bulundu. Tüm desteği için kendisine teşekkür ederiz.

#googleyorumlar

Hasan Tahsin Gürlek – Pazarlama Uzmanı

Yeni bir hesap olmamıza rağmen sosyal medya konusunda bize destekleri sayesinde 1 ayda istatistiklerimiz yükseldi ve satışlarımız arttı. Teşekkürler 👍

#googleyorumlar

Ömer Emen – İşletmeci

Merhaba Seda hanım, bugüne kadar vermiş olduğunuz ve vereceğiniz daha bir çok destek için çok teşekkür ederim. Gerçekten bir sosyal medya uzman desteği gerekiyormuş onu farkettim sizinle çalıştıktan sonra.
Bundan sonra ki aşamalarda da özellikle canlı yayın ve reels kısmında destek almaya devam edeceğim. Teşekkür ederim. Sevgiler

Gülcan IŞIK – Profesyonel Koç

Bana marka eğitimi veren çok değerli Onur Tuğman hocam sayesinde Seda Hanımla tanıştım. Kendisiyle Instagram ipuçları hakkında harika 2 saat danışmanlık seansı geçirdim.

Değerli bilgilerini benimle paylaştığı için çok çok teşekkür ediyorum.

Arzu Akçay – Butik Sahibi

Benim için çok kıymetlı bir 1 saatti. Hiç aklıma bile gelmeyen şeyleri öğrendim. Seda hanıma çok teşekkür ediyorum.
Bilgi dolu ve nasıl geçtiğini anlamadığım bir saat geçirdik.

Münevver Hanım – Networker

Öncelikle bizlere böyle ücretsiz bir hizmet sunduğunuz için çok teşekkür ederim. Sizi tanimamiz ve aramızda bağ kurulması için etkili bir yöntemdi bence. Gayet samimi güzel bir saat geçirdik. Hicbir bilgiyi sakınmadan sunmuş olmanız, 1:1 danışmanlığa itmek için her hangi bir söylemde bulunmamaniz cok hoşuma gitti. Görüşmemiz bitmiş olmasına rağmen hala instadan yardimda öneride bulunuyor olmanız ayrı bir incelik. Inşallah işinizde cok daha güzel yerlere gelirsiniz sizde . Bu iyiliginizin karşılığını fazlasıyla alırsınız.

Fatma Hanım-Networker

Aldığım bir saatlik ücretsiz danışmanlık hakkında birkaç bir şey söylemek istiyorum. Harika bir saat geçirdik. Öyle ki nasıl geçtiğini anlamadım. O kadar anlayışlı ve samimiydiniz ki. Böyle bir şey düşünmeniz bile çok hoş. Aynı zamanda hep bir tedirginlik içerisindeydim. Çünkü sosyal medya danışmanları toplu zoom toplantıları açıp bilgiyi sınırlı tutup danışmanlık almamızdan bahsediyorlar. Sizde bunun cümlesi bile geçmedi. Eğer öğrenci olmasaydım danışmanlık alırdım. Sizi tanımak çok güzeldi. Allah işinizi rast getirsin. Diğer sosyal medya uzmanlarından farkınızı kanıtladınız bana. Harikasınız, Seda Gökçe farkı 🙂

Aleyna Hanım – Öğrenci

Merhaba,

Seda Hanım dan Instagram sayfamı nasıl yönetebileceğime dair danışmanlık aldım. Sadece tanışma görüşmesiydi. Bana aydınlatıcı net bilgiler verdi. Kurduğumuz iletişimden memnun kaldım. Kendisiyle inşallah ilerleyen günlerde de çalışacağız.

Sevgiler.

Figen Hanım – Hobi Atölyesi Kurucusu

We had a pleasant website design process with Seda. He set up a very simple and useful makeup blog for me; Just the style I want. Thank you for the hassle free and friendly service.

Mrs. Jenna – Makeup Blogger

Sosyal medya için tasarım fikrine ihtiyacım vardı fakat bir türlü karar veremiyordum. Seda hanım ile birlikte bir fikir panosu oluşturduk ve markam için en uygun renkleri ve tasarımı seçtik. Şu an danışmanlık sürecimiz mükemmel ilerliyor. Tavsiyeleri ile daha başarılı instagram yönetimi yapıyorum.

Aslı Hanım – Influencer

Portföyümü müşterilerime sunacak, randevu alacak ve hizmetlerimden bahsedecek basit bir site kurulumu istiyordum. Diğerlerinin aksine Seda Hanım çok uygun fiyata tam istediğim gibi kullanışlı bir site hazırladı. Şimdi her ay düzenli danışmanlık ile sosyal medya hesabımı nasıl yöneteceğim üzerine sohbetler ediyoruz. İş değil arkadaşlık kurduk diyebilirim.

Selin Hanım – Düğün Organizatörü

Küçük bir kahve dükkanım var ve onun için instagram yönetimi istiyordum. Seda Hanımın Canva şablonlarından satın aldım ve her ay bana kahve şablonları hazırlıyor üstelik çok uygun fiyatlarla.

Mert Bey – Kahve Dükkanı Sahibi

Benim için yorum yaz !

Benimle ilgili neler düşünüyorsun ?