Neler Dediler?

Zehra Coşkunarslan
4.5/5

Online satışla ilgili destek alabileceğim gerçekten donanımlı bir bayan. Şimdiye kadar bir çok konuda paylaştığı bilgilerden faydalandım.

Gülcan IŞIK – Profesyonel Koç
4.5/5

Merhaba Seda hanım, bugüne kadar vermiş olduğunuz ve vereceğiniz daha bir çok destek için çok teşekkür ederim. Gerçekten bir sosyal medya uzman desteği gerekiyormuş onu farkettim sizinle çalıştıktan sonra.
Bundan sonra ki aşamalarda da özellikle canlı yayın ve reels kısmında destek almaya devam edeceğim. Teşekkür ederim. Sevgiler

Hasan Tahsin Gürlek – Pazarlama Uzmanı
4.5/5

Sosyal medya projemizle ilgili çok yardımcı oldu ve yol gösterdi. Sıfırdan yayına alıncaya kadar hem teknik hem tasarım olarak markamıza büyük katkıda bulundu. Tüm desteği için kendisine teşekkür ederiz.

Seher Hanım – Toka Butiği Sahibi
4.5/5

Çalışmamız esnasında hemen dönüş yapan, tecrübesine ve bilgisine güvendiğimiz istisna bir kişiliksiniz. Başarılar

Melike Hanım – Ev Yapımı Doğal Ürünler
4.1/5

Seda Hanım’ın danışmanlığından çok memnun kaldım. İlgisi, enerjisi, güler yüzü için ayrıca teşekkür ederim 🙂

Deniz Hanım – Çanta Butik Sahibi
4.7/5

Danışmanlık hizmeti alma konusuna hep ön yargılı olduğum için kendime kızıyorum şuan gerçekten o kadar güzel ilgilenip o kadar güzel bilgiler verdiniz ki e ticaret üzerinden çok güzel ve tedbirli yürümemize sebep oldunuz bize kattığınız her bilgi sizin gibi çok değerli çok teşekkür ederiz iyi ki varsınız hocam 🥰

Arzu Akçay – Butik Sahibi
4.5/5

Bana marka eğitimi veren çok değerli Onur Tuğman hocam sayesinde Seda Hanımla tanıştım. Kendisiyle Instagram ipuçları hakkında harika 2 saat danışmanlık seansı geçirdim.

Değerli bilgilerini benimle paylaştığı için çok çok teşekkür ediyorum.

Rahime Hanım – Aile Danışmanı & Uyku Eğitmeni
4.1/5

Çok keyifli, eğlenceli ama bir o kadar hatta daha fazlası bilgilendirici bir 3 gün geçirdik. Saatin nasıl geçtiğini bile anlamıyor insan, tam soru soracaksın Seda hoca içini okur gibi o sorunun cevabını veriyor 🙂 Şahane bir insan iyi ki katılmışım atölyeye çok mutluyum en azından şimdi daha çok cesaretle sarılacağım işime.

Zeliha Hanım – Yazar
4.7/5

İtiraf etmeliyim ki üç günlük atölyenin bu kadar verimli geçebileceğini düşünmemiştim başta. Diğerleri gibi olur; havada kalır vs gibi geldi. Fakat sıcaklığınızla,, sabırla sorulara cevap vermeniz ile harika bir üç akşam geçirdim. Uzun süren bir atölye olmasını istedim hep çünkü sizden öğrenecek çok şey var. Her şey için teşekkürler hocam iyi ki iyi ki tanıdım sizi🤍🌺

Instagram Atölyesi Katılımcı / 22-23-24 Aralık 2022

Dijital İçerik Ofis Hizmetleri
4.5/5

Seda Gökçe hanım dijital pazarlama ve sosyal medya konusunda uzmanlığı ile dijital içerikler üreten ofisimize Sosyal Medya Uzmanlığı eğitimleri ve danışmanlığı vererek bizi resmen kurtardı diyebilirim. Rakip analizi ve içerik analizleri ile sosyal medya uzmanı olarak adını gerçekten kanıtlıyor. Bir çok sosyal medya uzmanıyım diyen insanla görüştüğümüzde anladık ki bir çoğu Seda Gökçe hanımın bahsettiği sosyal medya kavramlarının %1’ini bilmiyor. Post paylaşmayı sosyal medya uzmanlığı zanneden insanlardan uzak durun, işin uzmanı Seda hanıma danışın sosyal medyanızı uçursun!

Ömer Emen - İşletmeci
3/5

Yeni bir hesap olmamıza rağmen sosyal medya konusunda bize destekleri sayesinde 1 ayda istatistiklerimiz yükseldi ve satışlarımız arttı. Teşekkürler 👍

Arşiv Hizmetleri
4.5/5

Sosyal medya uzmanı Seda hanım arşivleme hizmetlerimiz için çok iyi içerik stratejileri verdi ve sosyal medya içerik uzmanlığı konusunda yetkin olduğunu hesabımızın ilerlemesiyle biz de çok iyi bir şekilde farkettik. Sosyal medya danışmanlığı almayı düşünüyorsanız hiç çekinmeyin, öncelikle sosyal medya hesap analizi ile içeriklerinizin ve hesabınızın durumunu belirleyip ona göre detaylı bir yol haritası çıkarıyor. Çok teşekkürler Seda hanım

Ömer Bey – Çanta Butik Sahibi
4.5/5

Hocaaam canım hocaaam size Hanım demeyeceğim :)) Çünkü cidden hoca gibiydiniz gece gündüz demeden her türlü sorunumuza yardimcı oldunuz. Motivasyonumuz bitti, motive ettiniz. Çok neşeli, eğlenceli zamanlar geçirdik. A dan Z ye her şeyi bize katmaya çalıştınız. Hatta fırsat bulup yüz yüze görüşme bile yaptınız. Bunları hiç kimse yapmaz .İYİ Kİ tanımışız sizi.

Şeniz Hanım – Hemşire
4.5/5

Seda Hanım 🙂 Iyi ki yollarımız kesişti, yeri geldi hocam oldunuz yeri geldi psikoloğum oldunuz 🥰 çok şey öğrettiniz ve öğrenmeye devam ediyorum. Yolunda gitmeyen şeyler olsa bile dediğiniz gibi bazen durup nefes almak lazım, Instagram hayatımız değil. Evet aynen öyle bunu öğrettiniz en önemlisi 😍

Mihri Hanım – Hobi Atölyesi Kurucusu
4/5

Seda hanım siz harikasınızz 🤩 Verdiğiniz bilgiler sayesinde çok güzel istatistikler elde ettim. Samimiyetiniz ve işinizi severek yapmanız ile yüzümde gülücüklere neden oldunuz.😊 Aklıma gelmeyecek fikirler edindim sizden. İyi ki sizinle tanışmışım💐🥰

Sen de Benim Hakkımda Bir Şeyler Söyleyebilirsin;

  Gülcan Hanım – Eğitmen/Danışman/Koç
  4.5/5

  Benim sevgili Sosyal Medya Koçum,
  Her zaman dakik ve özverili bir çalışma prensibini benimsemiş ve benim gibi haylaz bir danışanın yolumu aydınlatmak için elinden geleni yapmıştır. Sürecimiz tabii ki devam ediyor. Çok memnun kaldım, nasıl bırakırım böyle ilgili bir Sosyal Medya Koçunu, teşekkürler 💕💕💕

  Hande Hanım – Mentor
  4.5/5

  1 aylık danışmanlığımın sonundan sesleniyorum. ✨


  Bir süredir devam eden Network Marketing yolculuğumda yanlış bir danışmanlıktan çıkarak şüpheyle yaklaşıp daha sonra bu işin hakkının nasıl verildiğini gördüğüm bir süreçti benim için. Onca emekle yazılan dosyalar çok değerli ve bu işi yaptığım süre boyunca bana rehber olacağı kesin ama onun yanında bir dosya verip öylece bırakmaması ve hatta duraksama zamanlarımda fikir vererek beni silkelemesi, her görüşmemizde üzerine yeni bilgiler katarak devam etmem benim için inanılmazdı.

  Bana Network Marketing yapan bir kişinin de kişisel marka olabileceğini gösterdiği için de ayreten teşekkür ediyorum.

  Bir süre sonra yabancı dil sayfası üzerine de danışmanlık alacağım. Sevgiler 🎈

  Fatma Hanım-Networker
  4/5

  Öncelikle bizlere böyle ücretsiz bir hizmet sunduğunuz için çok teşekkür ederim. Sizi tanimamiz ve aramızda bağ kurulması için etkili bir yöntemdi bence. Gayet samimi güzel bir saat geçirdik. Hicbir bilgiyi sakınmadan sunmuş olmanız, 1:1 danışmanlığa itmek için her hangi bir söylemde bulunmamaniz cok hoşuma gitti. Görüşmemiz bitmiş olmasına rağmen hala instadan yardimda öneride bulunuyor olmanız ayrı bir incelik. Inşallah işinizde cok daha güzel yerlere gelirsiniz sizde . Bu iyiliginizin karşılığını fazlasıyla alırsınız.

  Şeyda N. Şenel – Tasarımcı
  4.5/5

  Harika bir öğretme yeteneği var bence, ilham oldu bir çok konuda bana. İşleri daha iyiye götürmek isteyenlerin danışması gereken iyi bir yol arkadaşı.

  Münevver Hanım – Networker
  4.5/5

  Benim için çok kıymetlı bir 1 saatti. Hiç aklıma bile gelmeyen şeyleri öğrendim. Seda hanıma çok teşekkür ediyorum.
  Bilgi dolu ve nasıl geçtiğini anlamadığım bir saat geçirdik.

  Aleyna Hanım – Öğrenci
  4/5

  Aldığım bir saatlik ücretsiz danışmanlık hakkında birkaç bir şey söylemek istiyorum. Harika bir saat geçirdik. Öyle ki nasıl geçtiğini anlamadım. O kadar anlayışlı ve samimiydiniz ki. Böyle bir şey düşünmeniz bile çok hoş. Aynı zamanda hep bir tedirginlik içerisindeydim. Çünkü sosyal medya danışmanları toplu zoom toplantıları açıp bilgiyi sınırlı tutup danışmanlık almamızdan bahsediyorlar. Sizde bunun cümlesi bile geçmedi. Eğer öğrenci olmasaydım danışmanlık alırdım. Sizi tanımak çok güzeldi. Allah işinizi rast getirsin. Diğer sosyal medya uzmanlarından farkınızı kanıtladınız bana. Harikasınız, Seda Gökçe farkı 🙂

  Figen Hanım – Hobi Atölyesi Kurucusu
  4.5/5

  Merhaba,

  Seda Hanım dan Instagram sayfamı nasıl yönetebileceğime dair danışmanlık aldım. Sadece tanışma görüşmesiydi. Bana aydınlatıcı net bilgiler verdi. Kurduğumuz iletişimden memnun kaldım. Kendisiyle inşallah ilerleyen günlerde de çalışacağız.

  Sevgiler.

  Mrs. Jenna – Makeup Blogger
  4.5/5

  We had a pleasant website design process with Seda. He set up a very simple and useful makeup blog for me; Just the style I want. Thank you for the hassle free and friendly service.

  Aslı Hanım – Influencer
  4/5

  Sosyal medya için tasarım fikrine ihtiyacım vardı fakat bir türlü karar veremiyordum. Seda hanım ile birlikte bir fikir panosu oluşturduk ve markam için en uygun renkleri ve tasarımı seçtik. Şu an danışmanlık sürecimiz mükemmel ilerliyor. Tavsiyeleri ile daha başarılı instagram yönetimi yapıyorum.

  Selin Hanım – Düğün Organizatörü
  4.5/5

  Portföyümü müşterilerime sunacak, randevu alacak ve hizmetlerimden bahsedecek basit bir site kurulumu istiyordum. Diğerlerinin aksine Seda Hanım çok uygun fiyata tam istediğim gibi kullanışlı bir site hazırladı. Şimdi her ay düzenli danışmanlık ile sosyal medya hesabımı nasıl yöneteceğim üzerine sohbetler ediyoruz. İş değil arkadaşlık kurduk diyebilirim.

  Mert Bey – Kahve Dükkanı Sahibi
  4.5/5

  Küçük bir kahve dükkanım var ve onun için instagram yönetimi istiyordum. Seda Hanımın Canva şablonlarından satın aldım ve her ay bana kahve şablonları hazırlıyor üstelik çok uygun fiyatlarla.

  Sema Kısacık Tinpazar.com kurucusu/ Girişimci Koçu ve Danışmanı
  4/5

  Benim canım sosyal medya danışmanım Seda Gökçe.
  Her zaman işini titizlikle ve sabırla yapar. Bana her konuda her zaman ama her zaman destek oldu. Başta bir mağaza sayfam için beraber çalışmaya başladık hala çalışıyoruz. Şimdi de aynı sevgiyle ve özenle girişimci koçluğu sayfam için destek veriyor. İyi ki var canım Seda Gökçe. Tavsiyeleri ile en doğru şekilde ilerliyorum.